ДОГОВІР ОФЕРТИ

Цей Договір є публічним договором – Договором публічної оферти, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з даним Договором, покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару.

Цей Договір є угодою між Інтернет-магазин «dnepr-catering.com» (надалі по тексту – «Продавець») і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину, яка надалі іменується "Покупець" (надалі – «Покупець»), що включає всі суттєві умови організації купівлі – продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет – магазин).

Умови даного Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року.

Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою ( відповідно до ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

1.2. У відповідності до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину є факт натисканням на посилання "Оформити замовлення", «Розмістити замовлення» або «Купити в 1 клік та оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

1.3. Публічна оферта також є прийнятою при реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.

1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення

2.1. «Інтернет – магазин» - сайт Продавця («dnepr-catering.com»), створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу товару.

2.2. "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.3. "Персональні дані" – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається.

2.4. «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

а) він взагалі не може бути усунутий;

б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. Предмет договору

3.1. Інтернет-магазин зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині по категоріям;

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн в інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв'язку за контактами, вказаними в інтернет-магазині.

5. Вартість і порядок оплати товару

5.1. Повна вартість товару вказується на сторінках інтернет-магазину Продавця.

5.2. Ціни на Товари і послуги можуть змінюватися в залежності від кон'юнктури ринку, що відбивається на цінах в інтернет-магазині. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, в разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та здійснив у встановленому цим договором порядку оплату Товару (послуг).

5.3. Покупець оплачує замовлення протягом 2-х робочих днів (в розмірі 100% передплати) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.

6. Доставка замовлення

6.1. Відвантаження товару Покупцю відбувається після надходження від Покупця 100% оплати по виставленому рахунку.

6.2. Доставка і повернення товару виконується силами Продавця або транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця. Загальний строк доставки не може перевищувати 10 днів.

6.3. Вартість доставки в Інтернет – магазині не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів транспортної компанії (перевізника).

6.4. При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

6.5. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

6.6. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно, при отриманні товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником.

7. Повернення товару належної якості

7.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у продавця в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами:

А) товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі;

Б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики,плівки, не порушено цілісність пакування як самого товару, так і комплектуючих до нього;

В) товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний;

Г) збережена повна комплектність проданого товару;

Ґ) товар може бути замінений при пред'явленні Покупцем розрахункового документа, виданого Покупцю разом з проданим Товаром.

7.1.1. Вимоги п.7.1. не поширюються на товари, які у відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Мінстрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)

7.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. А) – Ґ) п. 7.1., Продавець має право відмовити в обміні Товару.

7.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні за п. 7.1. покладаються на Покупця.

7.4. При обміні товару його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.

7.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця;

б) самостійно оформити замовлення на сайті;

в) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору;

г) при отриманні товару у перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

8.3. Інтернет - магазин зобов'язаний:

а) дотримувати умов цього договору;

б) передати Покупцю товар у відповідності з обраним зразком, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору;

в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

8.4. Інтернет - магазин має право:

а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

9. Порядок прийому товару Покупцем

9.1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра або Продавця, Покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності.

9.2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих в п.9.1. Договору недоліків, Покупець зобов'язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника або Продавця..Протягом 1 (одного) дня з моменту підписання Акту Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару.

9.3. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов'язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

9.4. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку (строку придатності) істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (Продавця), або фальсифікації Товару, підтвердженої висновком експертизи, Покупець, в порядку та у строки, встановлені гарантійними зобов'язаннями виробника Товару, з врахуванням умов Договору-оферти має право за своїм вибором вимагати від Продавця:

9.4.1. розірвання договору та повернення сплаченої за Товар грошової суми;

9.4.2. заміни товару на такий же Товар або на аналогічний, з числа наявних у Продавця.

9.5. У такому випадку, при підтвердженні Продавцем істотних недоліків Товару та при волевиявленні Покупця, сплачені грошові кошти підлягають поверненню останньому на вказані ним реквізити протягом 7 (семи) календарних днів з повернення Товару.

9.6. У випадках заміни неякісного Товару оплата послуг перевізника здійснюється коштом Продавця.

9.7. У будь-якому випадку повернення Товару повинно відбуватися в оригінальній упаковці, в якій надійшов Товар, із збереженням товарного вигляду і споживчих якостей товару.

9.8. Всі неврегульовані в цьому Договорі-оферті питання, пов'язані з порядком, умовами гарантійного ремонту або заміни Товару при виявленні недоліків протягом строку гарантії (придатності), регулюються у відповідності до гарантійних зобов'язань, визначених виробником відповідного Товару, а у випадку невстановлення виробником таких гарантійних зобов'язань – у відповідності до чинного законодавства України.

10. Відповідальність сторін

10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

10.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

10.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п'яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

10.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором триває більше п'яти місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

10.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь – яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

11. Інші умови

11.1. Інтернет – магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті «allzora.com.ua»

11.2. Інтернет – магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

11.3. Інтернет – магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення.

11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

11.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет – магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору купівлі – продажу (публічної оферти Інтернет - магазину) і є датою укладення Договору купівлі – продажу між Продавцем і Покупцем.

11.6. Використання ресурсу Інтернет – магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним.

11.7. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет - магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет – магазину (відправлення повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

11.8. Власним акцептування Договору або реєстрацією на сайті «allzora.com.ua» (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Продавця «Контрагенти» з наступною метою: дані, що стають відомі Продавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність магазину.Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

11.9. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Покупець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

11.10. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову або електронну адресу.

12. Термін дії цього договору

12.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині «dnepr-catering.com» і діє до виконання всіх умов договору.


ДОГОВІР оферти

Цей Договір є публічнім договором - Договором публічної оферти, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України его умови однакові для всіх покупців Незалежності від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з данім Договором, покупець пріймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару.

Цей Договір є угідь между Інтернет-магазин «dnepr-catering.com» (надалі по тексту - «Продавець») и будь-Якою юридичною особою, фізічною особою-підприємцем або фізічною особою, користувачем послуг інтернет-магазину, яка надалі іменується "Покупець "(надалі -« Покупець »), что Включає всі суттєві умови организации купівлі - продажу дістанційнім способом (тобто через Інтернет - магазин).

Умови даного Договору регулюють Взаємовідносини Продавця и Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1 991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчих товарами, затверджених наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року.

Ця угода носитиме характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" и відповідно до чинного законодавства України має належно Юридична силу.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною оферти (відповідно до ст. 633, 641 и гл. 63 Цивільного кодексу України) и містіть всі істотні умови организации купівлі-продажу дістанційнім способом, тобто через інтернет-магазин.

1.2. У відповідності до ст. 642 Цивільного Кодексу України ПОВНЕ и безсуперечнім Прийняття умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину є факт натісканням на ПОСИЛАННЯ "Оформити замовлення", "Розмістіті замовлення» або «Купити в 1 Клік та оплати замовлення в размере 100% на условиях цієї догоди.

1.3. Публічна оферта такоже є чинний при реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.

1.4. Укладаючі Договір, Покупець підтверджує, что Цілком и Повністю ознайомлений та згоден з его умів, а кож, у разі, если Покупець є фізічною особою, дает Дозвіл на обробка своих персональних даних з метою возможности Виконання умов цього Договору, возможности проведення взаєморозрахунків, а такоже для Отримання рахунків, АКТІВ та других документів. Дозвіл на Обробка персональних даних Діє в течение Усього рядок Дії Договору. Кроме цього, укладання цього Договору, Покупець підтверджує, что Йому повідомлено (без Додатковий ПОВІДОМЛЕННЯ) про права, Встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору Даних. ОБСЯГИ прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Йому відомій и зрозумілій.

2. Терміни та визначення

2.1. «Інтернет - магазин» - сайт Продавця ( «dnepr-catering.com»), Створений для Укладення договорів роздрібної та оптової купівлі - продажу на підставі Ознайомлення Покупця з запропонованім продавця описом товарів на фотознімках, с помощью мережі Інтернет, что віключає можлівість безпосередно Ознайомлення покупця з Товаром - дістанційнім засоби продаж товару.

2.2. "Товар" - ПЕРЕЛІК найменувань асортименту, уявлень в інтернет-магазині.

2.3. "Персональні дані" - будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відносіться до певної особи, чи до особи, яка візначається.

2.4. «Істотній недолік Товару» - недолік, Який Робить Неможливо чи недопустимим использование товару відповідно до его цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), после его Усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин и при цьом наділеній хоча б однією з ніжченаведеніх ознака:

а) ВІН Взагалі НЕ может буті усунутій;

б) его Усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

в) ВІН Робить товар Суттєво іншім, чем предусмотрена договором.

3. Предмет договору

3.1. Інтернет-магазин зобов'язується Передат у власність покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатіті и Прийняти товар на условиях Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:

а) добровільній вибір покупця товарів в інтернет-магазині по категоріям;

б) Самостійне оформлення покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині;

в) оплата покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) Виконання и передача замовлення покупцеві у власність на условиях Цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн в інтернет-магазині або с помощью телефонних засобів зв'язку за контактами, Вказаним в інтернет-магазині.

5. Стоимость і порядок оплати товару

5.1. Повна ВАРТІСТЬ товару вказується на страницах інтернет-магазину Продавця.

5.2. Контакт з Товари и послуги могут змінюватіся в залежності від кон'юнктури Сайти Вся, что відбівається на цінах в інтернет-магазині. Продавець не может змінюваті Ціну для конкретного Покупця, в разі, если тієї Вже прийнять умови Продавця та здійснів у встановленому ЦІМ договором порядку оплату Товару (послуг).

5.3. Покупець оплачує замовлення в течение 2-х робочих днів (в размере 100% передплати) с помощью банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, что Вказаним в Рахунку, в т.ч. с помощью Інтернет-банкінгу.

6. Доставка замовлення

6.1. Відвантаження товару покупцю відбувається после надходження від Покупця 100% оплати за виставленна Рахунку.

6.2. Доставка и повернення товару віконується силами Продавця або транспортної компании (перевізником) за рахунок Покупця. Загальний строк для надсилання Не может перевіщуваті 10 днів.

6.3. Стоимость доставки в Інтернет - магазині НЕ вказується, оскількі Залежить від діючіх тарифів транспортної компании (перевізника).

6.4. При замовленні оптових партій, Терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадка.

6.5. Продавець не Несе відповідальності за срок доставки замовлення, тому что смороду залежався від Дій третіх осіб (перевізників).

6.6. Оплата вартості доставки здійснюється покупцем Компанії-перевізніку самостійно, при отріманні товару. Точна ВАРТІСТЬ доставки візначається Компанією-перевізником.

7. Повернення товару належної якості

7.1. Покупець має право обміняті Товар належної якості на аналогічній у продавця в которого ВІН БУВ Придбаний, если товар не задовольнів его за формою, габаритами, фасоном, кольори, розміром або з других причин, не может буті ним Використання за призначення за Наступний умів:

А) товар для обміну продавця Надано течение НЕ более чотирнадцятим днів, що не рахуючі дня купівлі;

Б) товар может буті чинний если ВІН жодних разу не БУВ в ЕКСПЛУАТАЦІЇ, що не містіть сліді использование и если Збережи его товарний вигляд, споживчі Властивості, пломби, ярлики, плівки, що не порушене цілісність пакування як самого товару, так и комплектуючих до него;

В) товар не містіть подряпін, сколів, потертості, Повністю справний;

Г) Збережи повна комплектність проданого товару;

Ґ) товар может буті чинний при пред'явленні покупцем розрахункового документа, видання покупця разом з проданим Товаром.

7.1.1. Вимоги п.7.1. НЕ пошірюються на товари, Які у відповідності до додатка №3 до Постанови кабінету Мінстрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремий положень Закону України« Про захист прав споживачів », віднесені до Переліку товарів, належної якості, что НЕ підлягають обміну ( Повернення)

7.2. У разі, если Товар буде відповідає умів визначення пп. А) - Ґ) п. 7.1., Продавець має право відмовіті в обміні Товару.

7.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні за п. 7.1. покладаються на Покупця.

7.4. При обміні товару его гарантійний строк обчіслюється заново від дня обміну.

7.5. Если на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право або прідбаті будь-які інші товари з наявний асортименту з відповіднім Перерахування вартості, або розірваті договір та здобудуть назад гроші у размере вартості повернутого товару, або здійсніті обмін товару на аналогічній при Першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

8. Права та обов'язки сторон

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) ознайомітісь з інформацією про Товар, яка Розміщена на сайті Продавця;

б) самостійно Оформити замовлення на сайті;

в) своєчасно оплатіті та отріматі замовлення у перевізника на условиях цього договору;

г) при отріманні товару у перевізника впевнітіся у его цілісності та комплектності Шляхом Огляду вмісту упаковки. У випадка Виявлення пошкоджень та неповної КОМПЛЕКТАЦІЇ - зафіксуваті їх в акті, Який разом Із покупця повинен підпісаті співробітник перевізника.

8.2. Покупець має право Вимагати від інтернет-магазину Дотримання умов цього договору.

8.3. Інтернет - магазин зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього договору;

б) Передат покупця товар у відповідності з обраних зразки, розміщенім в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умови цього договору;

в) інтернет-магазин не Несе відповідальності, що не может віступаті в якості відповідача у суді и не відшкодовує збитки, что вініклі у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

8.4. Інтернет - магазин має право:

а) в односторонньому порядку прізупініті Надання послуг за ЦІМ Договором у випадка Порушення покупцем умов цього Договору.

9. Порядок прийому товару покупцем

9.1. При отріманні Товару на складі перевізника, від кур'єра або Продавця, Покупець зобов'язаний перевіріті зовнішню цілісність упаковки, после чего Відкрити ее та безпосередно пересвідчітіся у належно зовнішньому стані Товару (відсутності механічніх пошкоджень) та повноті его комплектності.

9.2. У випадка наявності хоча б одного з перерахованого в п.9.1. Договором недоліків, Покупець зобов'язаний зафіксуваті его у Складення акті довільної форми. Акт повинен буті підпісаній покупця та співробітніком перевізника або Продавця..Протягом 1 (одного) дня з моменту Підписання Акту Покупець зобов'язаний повідоміті менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про віявлені Недоліки та домовитий про заміну Товару.

9.3. Сторони Погода, что у випадка недотрімання обов'язкових вимог вказаної процедури, візнається Отримання покупцем Товару у належно стані - без будь-якіх механічніх пошкоджень та у повній комплектності.

9.4. У разі Виявлення в течение встановлення гарантійного рядок (рядок прідатності) істотніх недоліків, Які вініклі з вини виробника товару (Продавця), або фальсифікації Товару, підтвердженої Висновки експертизи, Покупець, в порядку та у строки, Встановлені гарантійнімі зобов'язаннями виробника Товару, з врахування умів Договору-оферти має право за своим вибори Вимагати від Продавця:

9.4.1. Розірвання договору та повернення сплаченої за Товар грошової суми;

9.4.2. заміні товару на такий же Товар або на аналогічній, з числа наявний у Продавця.

9.5. У такому випадки, при підтвердженні Продавцем істотніх недоліків Товару та при волевіявленні Покупця, Сплачені Грошові кошти підлягають повернення последнего на вказані ним реквізити течение 7 (семи) календарних днів з повернення Товару.

9.6. У випадка заміні неякісного Товару оплата послуг перевізника здійснюється коштом Продавця.

9.7. У будь-якому випадка повернення Товару винне відбуватіся в орігінальній упаковці, в Якій надійшов Товар, Із збереженням товарного вигляд и СПОЖИВЧИХ якости товару.

9.8. Всі неврегульовані в цьом Договорі-оферті питання, пов'язані з порядком, умів гарантійного ремонту або заміні Товару при віявленні недоліків в течение рядок гарантії (прідатності), регулюються у відповідності до гарантійніх зобов'язань, визначених виробника відповідного Товару, а у випадка невстановлення виробника таких гарантійніх зобов'язань - у відповідності до чинного законодавства України.

10. Відповідальність сторон

10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне Виконання умов цього Договору в порядку, передбачення ЦІМ Договором и чіннім законодавством України.

10.2. У випадка обставинних непереборної сили, сторони звільняються від Виконання умов цього Договору. Під обставинних непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, что ма ють надзвичайний, невідворотній непередбачуваній характер, Які віключають або об'єктивно перешкоджають Виконання цього Договору, Настанов якіх Сторони не могли Передбачити й запобігті Розумна мірамі.

10.3. Сторона, что посілається на дію обставинних непереборної сили винна в течение п'яти календарних днів у письмовий виде с помощью Електронної пошта повідоміті іншу сторону про Настанов таких обставинні.

10.4. Если через дію обставинних непереборної сили невиконання зобов'язань за ЦІМ Договором триває более п'яти місяців, шкірні Із сторон має право розірваті цею Договір в односторонньому порядку, письмовий повідомівші про це іншу сторону.

10.5. Сторони докладають максимальних зусіль для вирішенню будь - якіх розбіжностей Виключно Шляхом переговорів.

11. Інші умови

11.1. Інтернет - магазин залішає за собою право в односторонньому порядку вносіті Зміни в цею Договір з попередня публікацією его на сайті «allzora.com.ua»

11.2. Інтернет - магазин Створений для организации дістанційного способу продажу товарів через Інтернет.

11.3. Інтернет - магазин не Несе відповідальність за Зміст и правдівість информации, что надається покупцю при оформленні замовлення.

11.4. Покупець Несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення информации.

11.5. Оплата покупцем оформленого в Інтернет - магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умів Договору купівлі - продажу (публічної оферти Інтернет - магазину) и є Датою Укладення Договору купівлі - продажу между продавця и покупця.

11.6. Використання ресурсу Інтернет - магазину для перегляду товару, а такоже для оформлення замовлення є для Покупця безоплатною.

11.7. Інформація, что надається покупцю є конфіденційною. Інтернет - магазин вікорістовує інформацію про Покупця Виключно в цілях Функціонування Інтернет - магазину (Відправлення ПОВІДОМЛЕННЯ покупцеві про Виконання замовлення, надсілання рекламних Повідомлень и т.д.).

11.8. Власним акцептування Договору або реєстрацією на сайті «allzora.com.ua» (Заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробка Власний персональних даних у зареєстрованій базі Продавця «Контрагенти» з Наступний метою: дані, что стають відомі продавця вікорістовуватімуться в КОМЕРЦІЙНИХ цілях, в тому чіслі для ОБРОБКИ замовлень на придбання товарів, Отримання информации про замовлення, надсілання телекомунікаційнімі засоби зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальніх пропозіцій, информации про Акції, розіграші або будь-якої Іншої информации про діяльність магазіну.Для цілей, передбачення ЦІМ пунктом, Продавець має право направляти листи, ПОВІДОМЛЕННЯ та матеріали на поштовий адресою, e-mail Покупця, а такоже відправляті sms-повідомлення, Здійснювати дзвінкі на Вказаним в анкеті телефонний номер.

11.9. Покупець дает продавця право Здійснювати обробка его персональних даних, у тому числі: поміщаті персональні дані в бази даних Покупця (без Додатковий ПОВІДОМЛЕННЯ Учасника про це), Здійснювати довічне зберігання Даних, їх Накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Покупець бере на себе зобов'язання Забезпечити захист Даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, які не пошірюваті и не передаваті дані будь-Якій третій стороні (кроме передачі Даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим продавцем на Здійснення безпосередньої Обробка даних для зазначеним цілей, а такоже на обов'язковий запит компетентного державного органу).

11.10. У випадка небажаним отрімуваті розсилку, Покупець має право звернути до Продавця, написавши заяву про відмову від Отримання рекламних матеріалів, надіславші его на поштовий або електронну адресу.

12. Термін Дії цього договору

12.1. Цей договір набірає ЧИННОСТІ з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині «dnepr-catering.com» и Діє до Виконання всех умів договором.